Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, iż odpowiadając na zapotrzebowanie rynkowe, uzupełniliśmy typoszereg kotłów na paliwa stałe Viteco o kocioł na ekogroszek typ MF Eco Carbon

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że asortyment marki QIK został uzupełniony o kurki kulowe 

do wody.  Kurki kulowe QIK to nowoczesne podejście do armatury odcinającej zamknięte 

w klasycznej formie.  Tworząc kurki kulowe QIK, kierowano się następującymi cechami:

wytrzymałość, prostota montażu oraz szeroki zakres stosowania.

Czytaj więcej...

Jednostopniowe pompy samozasysające Grundfos są postrzegane przez odbiorców jako urządzenia niezawodne o długim okresie żywotności, sprawdzające się w wymagających warunkach i niedrogie. Zostały wprowadzone na rynek na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia jako pompy JP5 i JP6. Grundfos wprowadza od pierwszego lutego 2019 roku nowy, unowocześniony typoszereg pomp dla  podnoszenia ciśnienia wody JP.

Czytaj więcej...

W ostatnim Biuletynie Instal-Konsorcjum zamieściliśmy kilka skrótowych informacji na temat nowości wprowadzonych do najnowszej oferty concept by Womix. W aktualnym numerze przedstawiamy dłuższy opis każdego z produktów i przypominamy o aktualnie trwających promocjach.

Czytaj więcej...

Rekuperatory Viteco to wydajne centrale wentylacyjne wykorzystujące do wymiany ciepła wymienniki przeciwprądowe, gwarantujące uzyskanie doskonałej wydajności cieplnej, przy zachowaniu umiarkowanych oporów przepływu powietrza. 

Czytaj więcej...

Bosch na całym świecie cieszy się reputacją firmy oferującej najwyższej jakości produkty i usługi. Globalne standardy organizacyjne i produkcyjne gwarantują bezsporną jakość oraz bezproblemowe użytkowanie oferowanych rozwiązań. Zaawansowana technologia i pionierski duch inżynierii to efekt wieloletnich doświadczeń i ciągłego procesu innowacji. To wszystko sprawia, że nowe klimatyzatory spełniają wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej...

7 maja firma Immergas wprowadziła zmiany do programu premiowego Caius skierowanego do instalatorów urządzeń grzewczych tej marki. Do programu dołączyły nowe produkty, za rejestrację których przysługuje dodatkowa premia. Są to: kotły Victrix Pro, Immerwater – pompy ciepła powietrze-woda z zasobnikiem c.w.u. oraz rozdzielacze strefowe DIM.

Czytaj więcej...

Tańsza linia nagrzewnic wodnych LEO zwana Flowair Basic istnieje na rynku już kilka lat, jednak w tym roku firma Flowair poszła o krok dalej. Od maja ruszyła platforma internetowa – Klub Instalatora, w której za zakupione i zainstalowane produkty z linii Flowair Basic gwarantowana jest premia pieniężna.

Czytaj więcej...

Linia Terma BLUE (technologia Bluetooth®) to dwie grzałki elektryczne zaprojektowane na bazie dotychczasowych, sprawdzonych rozwiązań Termy. Koncepcja bezprzewodowej komunikacji produktów Terma BLUE Line oparta została o nowoczesny protokół łączności bezprzewodowej Bluetooth® 4.0 (Bluetooth Low Energy). Centrum zarządzania produktami grzewczymi stanowi aplikacja sterująca zainstalowana w telefonie lub na tablecie.

Czytaj więcej...

RIDGID to największy na świecie producent narzędzi dla branży instalacyjnej. Firma rozpoczęła działalność w 1923 roku, w amerykańskim stanie Ohio i od tamtej pory „Ridge Tool Company” oznacza doskonałość i jakość w branży narzędziowej.

„Narzędzia na całe życie” – to hasło towarzyszy firmie od początku jej istnienia i jest w pełni uzasadnione doskonałością oferowanych produktów.