Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na II Giełdę Towarową Grupy Instal-Konsorcjum, która odbędzie się w dniach: 4-6 września 2019 r. w Hali EXPO w Łodzi.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to ogólnopolska impreza sprzedażowa, którą kierujemy do Klientów hurtowni Instal-Konsorcjum.

Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim stworzenie bardzo konkurencyjnych warunków zakupowych dla firm instalacyjnych. Na tym jednak nie kończy się atrakcyjność tego miejsca.

Na uczestników tego wydarzenia czekają:

  • czołowi producenci i dystrybutorzy towarów techniki grzewczej, instalacyjnej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii (OZE) z bardzo atrakcyjnymi warunkami zakupowymi,
  • wystawcy, którzy specjalnie na dzień trwania Giełdy zaplanowali premiery swoich nowości,
  • eksperci z bogatą ofertą szkoleniową, która pozwoli poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe kwalifikacje,
  • liczne atrakcje artystyczne i kulinarne, cenne nagrody, ciekawe konkursy.

Giełda Towarowa Grupy Instal-Konsorcjum to profesjonalna platforma dla specjalistów, prestiżowe miejsce spotkań  przedstawicieli producentów urządzeń grzewczo-instalacyjno-sanitarnych, Konsorcjantów, a przede wszystkim doświadczonych Instalatorów.

Przygotowania do Giełdy ruszyły już w pełni. Jako Organizatorzy tej imprezy dokładamy wszelkich starań, aby druga Giełda Towarowa GIK odniosła jeszcze większy sukces niż jej pierwsza edycja. W przypadku chęci udziału w Giełdzie, prosimy o kontakt z wybranym Konsorcjantem, gdyż wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Aktualne informacje na temat Giełdy znajdą Państwo na stronie: www.gieldatowarowa.ik.pl

Zapraszamy do Łodzi we wrześniu 2019 r.!

Zespół Instal-Konsorcjum

 

 

b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_IK_gieda_Towarowa_2019_r_rgb.jpg

b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_IK_2gielda_liczby.jpg

b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_IK_plecaki.jpg