b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_5latzehnder.jpgFirma Zehnder opracowała program bezpłatnej 5-letniej gwarancji na kompleksowe systemy komfortowej wentylacji pomieszczeń. W ten sposób inwestują Państwo w wysokiej jakości, perfekcyjnie dopasowane do siebie pod względem technologicznym produkty, zapewniające optymalne działanie i wydajność na lata.

Wysokie wymagania stawiane produktom i systemom wentylacji związane są ze świadomością konieczności dostarczania usług na najwyższym możliwym poziomie, a jednocześnie z oczekiwaniem, by instalowane urządzenia były wydajne i energooszczędne, a także by działały bez zarzutu przez wiele lat. W tym obszarze Zehnder oferuje system wyróżniający się najwyższą funkcjonalnością i żywotnością, spełniający obecne i przyszłe wymagania z zakresu techniki budowlanej. 

Pięć warunków uzyskania przedłużonej 5-letniej gwarancji:

  • Prawidłowe zaprojektowanie

Po poradach udzielonych przez obsługującego Państwa specjalistę-instalatora następuje prawidłowe zaprojektowanie i wykonanie systemu komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder.

  • Prawidłowe komponenty systemu

Przedłużona 5-letnia gwarancja obowiązuje tylko dla systemów zbudowanych wyłącznie z komponentów firmy Zehnder. *

  • Prawidłowy montaż

System komfortowej wentylacji pomieszczeń firmy Zehnder zostaje zainstalowany zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji montażu i obsługi firmy Zehnder.

  • Prawidłowe uruchomienie

Uruchomienie zostaje przeprowadzone w sposób możliwy do udokumentowania i zaprotokołowane przez specjalistę-instalatora lub przez serwisantów firmy Zehnder.

  • Prawidłowa konserwacja

Przeprowadzane i odnotowywane w książce serwisowej regularne wymiany filtrów i konserwacje systemu zgodnie z „Planem serwisowym dla systemów wentylacyjnych” firmy Zehnder. 

* Urządzenia wentylacyjne o wydajności mniejszej niż 800 m3/h, systemy rozdzielania powietrza oraz geotermiczne wymienniki ciepła na podstawie cennika Comfosystems firmy Zehnder. Wyjątek stanowią kompaktowe centrale energetyczne.

Zehnder to producent gwarantujący topowe produkty i niezawodny, terminowy serwis. System komfortowej wentylacji Comfosystems to rozwiązanie kompleksowe, na tyle niezawodne, że Zehnder oferuje na niego przedłużoną 5-letnią gwarancję. To dodatkowa opcja, która się opłaca. Wszelkie szczegóły uzyskają Państwo pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie www.zehnder.pl.

b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_5zehnder.jpg b_250_250_16777215_00_images_aktualnosci_zehnder5lat.jpg