Idealne sterowanie z Salus Controls
VITECO FOTOWOLTAIKA
b_250_250_16777215_00_images_aktywny_GIK_fit_fun_950x100.jpg

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i ograniczeniami w poruszaniu się, rywalizacja do której zapraszaliśmy Państwa w poniższym artykule została wstrzymana do odwołania.  O nowym terminie wydarzenia poinformujemy jak tylko będzie możliwe jego przeprowadzenie. Jest nam bardzo przykro, ponieważ wiemy jak wiele osób deklarowało swoje uczestnictwo, jednak zdrowie Państwa jest teraz najważniejsze.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w sportowej rywalizacji pod hasłem Aktywne GIK – FIT&FUN. Celem jest propagowanie aktywności fizycznej, która odpowiada za wszechstronny rozwój oraz integracja w Grupie z zachowaniem zasad zdrowej i motywującej rywalizacji.

Współzawodnictwo odbędzie się w dwóch kategoriach: Aktywne GIK FIT&FUN Bieg i Aktywne GIK FIT&FUN Rower w aplikacji Endomondo. W kategorię biegową wchodzi bieganie, bieg na orientację, nordic walking, wędrowanie i chodzenie. W kategorię rowerową wchodzi jazda na rowerze, kolarstwo i kolarstwo górskie.
b_250_250_16777215_00_images_aa.wiercinska_aktywny_GIK_fit_fun_660x557.jpg


Do rywalizacji zapraszamy pełnoletnie osoby związane z Grupą Instal-Konsorcjum (Pracowników Instal-Konsorcjum, Pracowników 29-ciu Hurtowni tworzących Grupę Instal-Konsorcjum, Instalatorów, Dostawców współpracujących z Grupą Instal-Konsorcjum) ich rodziny i przyjaciół.

Rywalizacja będzie przeprowadzona w terminie od 16 maja 2020 do 30 sierpnia 2020 za pośrednictwem aplikacji Endomondo, regulamin z informacją jak dołączyć do wydarzenia znajduje się poniżej:

Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Bieg 2020
Regulamin Aktywne GIK FIT&FUN Rower 2020

Do wzięcia udziału w rywalizacji niezbędne jest dysponowanie urządzeniem mobilnym z funkcją GPS i zarejestrowaną aplikacją Endomondo. Zakwalifikowane zostaną jedynie treningi wykonane siłą własnych mięśni. Uczestnicy rywalizują między sobą gromadząc przebyte kilometry.

Ważne, aby każdy uczestnik wyznaczył sobie cel na miarę swoich możliwości, doceniając osiągnięcia przeciwnika. Gwarantowane dobre zdrowie, uśmiech i endorfiny.

Nagrody

Spośród uczestników, którzy spełnili wymogi określone w regulaminie organizator nagrodzi po 3 zwycięzców w kategorii mężczyzn i kobiet, którzy osiągnęli w aplikacji kolejno największą ilość przebytych kilometrów.

Nagrodą jest karta podarunkowa do zrealizowania w sklepie Decathlon (dla pierwszych trzech miejsc) i atrakcyjne koszulki polskiej firmy (dla pierwszych pięciu miejsc) w obydwu kategoriach.

I miejsce to karta podarunkowa o wartości 500 zł,

II miejsce to karta podarunkowa o wartości 200 zł,

III miejsce to karta podarunkowa o wartości 100 zł.

Powodzenia!